Renginiai

Knygos „Klaipėdos senųjų kapinių istorijos“ pristatymas

Liepos 7 d. Klaipėdos skulptūrų parko aikštelėje prie Tautinių kultūrų centro vyko knygos „Klaipėdos senųjų kapinių istorijos“ pristatymas ir pokalbis apie šioje teritorijoje 200 metų veikusių kapinių paveldo išsaugojimą.

Leidinį renginyje pristatė jo sudarytojos – dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalistė Jurga Petronytė ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotoja Skulptūrų parkui Sondra Simanaitienė. Savo įžvalgomis pasidalino viena iš knygos herojų – Svetlana Lebedeva Vavriščiuk, kurios proseneliai buvo palaidoti senosiose kapinėse. Renginyje dalyvavo ir S. Jokužio leidyklos-spaustuvės projektų vadovė Birutė Mazienė bei knygos dizainerė Lina Ličkienė.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vitalijus Juška papasakojo apie Klaipėdos skulptūrų parko rekonstrukcijos projektą, o S. Simanaitienė – apie naują edukacinį žaidimą „Klaipėdos skulptūrų parko žvalgas“, kuriame taip pat daug dėmesio skiriama kapinių istorijai.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.